SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VOLVO JEEP
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '14
Lloji :
Volvo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
44086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VOLVO JEEP me 7 ulëse. Viti i prodhimit 2004. Të kaluara 164.000 km. Importuar nga Zvicra Janar 2014. Me të gjitha opcionet (Klima, navigim, park sensor etj). Në gjende të rregullt, me të gjitha serviset. Çmimi 10.500 euro. Numri kontaktues 044 341 171.
Informata rreth publikuesit
Deniz
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »