SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2,0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
44963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
185000KM,103KW(140PS),DIZEL,NDRRUSI;MANUAL-6,DYER;5

VITI;2009, NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,NAVIGATION,KLIMATRONIK,ULSET ME NXEMJE,TEMPOMAT,KAMERA MRAPA,KONADA NE TIMON,AUTOHOLD, , FELNE ALUMINI ETJ

I DOGANUAR+KONTROLL TEKNIKE+HOMOLOGIM
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
LIPJAN [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »