SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Piaggio Zip50 -06 - Urgjent
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '14
ID e produktit :
45068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Piaggio 50ccm i doganuar ,ne gjendje te rregullt ,viti i prodhimit 2006. 10 000km te kaluara
Informata rreth publikuesit
Ergyn
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »