SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat toledo
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '14
Lloji :
Seat
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
Ekstra :
Xhama Elektrikë
ID e produktit :
45077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen te Tipit Seat Toledo 1.8
Viti:1992
Ngjyra e kuqe ,
Ka regjistrim deri me daten 01.04.2015
Gjendja e tij gjithcka ne rregull
Nr.kontaktues 044-190-117
Informata rreth publikuesit
Uçk
Suharekë
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »