SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra 2.2 DTI - 2003
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '14
Lloji :
Opel VMAX
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
45087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Vectra 2.2 DTI
Viti i prodhimit: 2003
Km të kaluara: 188,000
Motorri: Diesel ECOTEC, me zingjir, 125 pps
Marshi: Automatik - Tiptronik
Harxhimet për 100 km: 7.2 litër (të kombinuara)
Regjistrimi: deri në Prill 2015
Të tjera: Vetura është në gjendje të rregullt, goma të verës të reja, goma të dimrit të përdorura vetëm 4 muaj
Çmimi: 4,500 EUR (pa mundësi të ndërrimit)
Telefoni: 045 66 13 99
Vendi: Prizren
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prizren
045669133
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »