SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Master 2007
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
45090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Masters me regjistrim 1 vjeqare ,
ka rafta te rregulluar extra.presim bleres serioz.
Ndrrim me pick up ose kamionet me rimorkio.
044/809805
Informata rreth publikuesit
Don
Istanbul, Turkey
Obiliq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »