SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 3C 1.9 TDI -06
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
267,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
45123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT 3C 1.9 TDI ne RKS
VETURA POSEDON: Klim, BORDKOMPJUTER
ESP, ABS, AutoHold, TEMPOMAT, xhamat me rrym
karrikat me nxemje, senzora te shiut.
Pasqyret me rrym, fellne me goma 16 M+S.
Vetura eshte ne gjendje shume te mir dhe te ruajtur.
Ka rrypin e nderruar dhe servisat e kryer.
Viti i prodhimit 2006.
Regjistrim deri ne Gusht 2014.
Informata rreth publikuesit
Edon
Prishtinë
044 806 101
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »