SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '14
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1987
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
45179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Audi 80
Kontakti 044/627-966
Informata rreth publikuesit
hajdin
prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »