SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel ASTRA 1.6-16V
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '14
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
144,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Radio
ID e produktit :
45231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel ASTRA viti i prodhimit 1999.Regjistrimi i pare ne Kosove 29.10.2012 kurse ne emer timin 05.11.2012 Opeli eshte ne gjendje shumte mir.Kaishin dhembzor e ka te ndrrum me 16.02.2013 ne 134840 km koha e ndrrimt te eshte ne km 184840.Tash Opeli i ka 143056 km,ka regjistrim deri me 23.11.2014.ABS,Klima duhet me u mbush,karrikat me nxemje.Qmimi 35000 eshte i negociushem,ndrrim nuk baj,pres bleres serioz.Opelin mund ta shihni qdo dit nga ora 15 deri ne ora 16 ne Top Hane ne garazh,
Informata rreth publikuesit
Avni
Prishtinë
044127723
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »