SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '14
Lloji :
Peugeot 530
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
45233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tiptronik, e rrujtun vetem 100,000 te kaluara, klimatronik.

Vetura eshte e rrujtun shum. Eshte: -tiptronik -dritaret elektronike perpara -klimatronik, -100,000 te kaluara -Benzin 1.6 por nuk harxhon shum -i ka servisat e kryer ne servis te autorizuar -dy pale goma (vere dhe dimer)
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Prishtinë
045806080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »