SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Sentra
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '14
ID e produktit :
45315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
nissan sentra 2.0benzin i importuar nga amerika pa dogan homologimin e ka te kryer viti 2009 vetura ka dal ne qarkullim 7muj 2010 ne gjendje perfekte me vetem 30mi km te kaluara te garantuara me liber servisit. nr kontakt- 049688815+viber
Informata rreth publikuesit
Bess
Madison, Wisconsin
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »