SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 2 1.3 Benzinë 206'750km
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
206,750
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1987
ID e produktit :
45405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf 1.3 Benzinë 206'750km të kaluara.
Vetura është në gjendje shumë të mirë.
Cmimi sipas marrëveshjes.
Informata rreth publikuesit
Hysen
Prishtinë
044821291
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »