SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PHAETON 3.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Viti :
2011
ID e produktit :
45617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Klima tronik, timonin sportiv multifunzional radio CD/MP3/AUX, navigacion MMI touth, tempo mat, predispoziocion per Bluetooth , dritare elektrike, airbag, ,sistemi I controllit drita mjegulle, Xenon bi-xenon + LED para mrapa, mbyllje teledirigjuse automatike, ASB ESP rrotta alumini, Paisje rrota rezerv, trekandshi, ndima e pare, qeles, etj.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Alberti shpk
Prishtinë
044 435 435
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »