SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c180
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '14
ID e produktit :
45628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes c180 benzin 1.8 esprit ngjyr t zez me tablla ks ama regjistrim deri n janar 2015 nuk ka defekt sidomos n motorr .Ka abs klim airbag centrall osht manuel hargjon pak. Lajmrohu n 044790 799 ose 045560993
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adhurim
Ferizaj
044790799
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »