SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Fabia 1.2i 2004
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '14
Lloji :
Skoda Caddy
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks
ID e produktit :
45718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skoda Fabia 1.2i, 2004,

- Klime
- 2X Airbag
- ABS
- Xhama elektrik perpara
- Uleset me nxemje perpara
- 2 Celsa
- CD
- Regjistrim deri me Prill 2015


Ne gjendje te perkryer me vetem 110.000km
Informata rreth publikuesit
Mal
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »