SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Volkswagen Jetta 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
7,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Child Locks, Rregullues Klime, Gjurmues
ID e produktit :
45734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Volkswagen Jetta 2.0 i ardhur prej Shba-ve i ri me dogan, regjistrim 1 vit. Shes ose bëjë ndrrim
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rifat
Viti
044210081
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »