SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SEAT Ibiza 1.9 TD(I) 2004
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '14
Lloji :
Seat Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
45850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• SEAT Ibiza 1.9 TD(I) 2004 ( Motor i golf - 4 )

• Hargjimet 4.9 l/100 km ( te kombinuara )


• Klim
• Airbag
• Ulset me nxemje
• Mbyllje qendrore
• Xhamat elektronike
• Kasetofon pioneer, zerim JBL,
• Goma michelin me fellne 15 per ver + bandash me goma te dimrit 14

• Regjistrim deri ne fund te Janarit - 2015
• Akumulatori i ri bosch
• Komplet seti korp/llamell t'reja
• Te gjitha serviset tjera te kryera + k&n filter

• 045-57-41-57
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »