SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vetura Ford Siera Karavan 044189933 Agimi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '14
Lloji :
Ford Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
153,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1993
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
45884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ne gjendje shum te mire, Klima dhe xhamat automatik
044189933
049189933
AGIMI
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
044189933
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »