SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf3 1.9 dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '14
ID e produktit :
45895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen golf 3 1.9 dizel, ngjyre e hirit, 3 dyer.

Vetura eshte ne gjendje te rregullt.

Servisin e ka sapo te perfunduar me date 18.07.2014.

116056 km te kaluara + rrypin dhembezor te nderruar.

Vetura ka hargjime te vogla.

044933942 Bujar Gashi
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
044933942
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »