SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 TDI (Automatik)
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
45933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 TDI (dy te kuqe) 2002 , automatik , full ekstra , posedon nxemje ne karrika , senzora parkingu ,klimatronik, zerim te plote , drita xenon dhe gjamin mrapa 50% te zi.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
044 856 442
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »