SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL Astra 1.9 CDTI 2006
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '14
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
46092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• OPEL Astra 1.9 CDTI
• Shpenzimet 5.9 l/100 km te kombinuara
• 09/2006 Viti prodhimit
• 6 Shpejtesi , 88 kW (120 PS)
• 210,000 KM, te garantuara me liber te servisit
• Regjistrim deri me 17, Nentor
• I servisuar me rregull dhe te gjitha i ka te nderruara
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »