SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ 190
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '14
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1985
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
46098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET NJE MAKINE MERCEDES BENZ 190 I VITIT 1985 ME KAMBIO MANUALE, ME NAFTE ESHTE NE GJENDJE TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE, PA DOGANE CMIMI 800 I DISKUTUESHEM PER ME TEPER KONTAKTONI NE NR CEL 355698156617
Informata rreth publikuesit
kristian
Prishtinë
355698156617
POGRADEC SHQIPERI [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »