SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KIA RIO 2005 1.4 Sport Edition
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '14
Lloji :
Kia Caddy
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
105,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
46257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kubikazha: 1.4 benzin
Kuajfuqi: 97
Viti i prodhimit: 2005
Kilometrazha: 105000 km


Ekstra: klimatronik , 4 xhama elektronik , interier lekure , nxemje te karrigave , senzora parkingu , cd player , fellne alumini , alarm , ESP , mbyllje qendrore , spoiler

Automjeti eshte ne gjendje te rregullt dhe i sapoardhur nga Gjermania.

+ 4 goma te dimrit

Cmimi i diskutueshem

I PAdoganuar

Mund te thirrni edhe ne Viber : +38649127722
Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »