SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetura ne shitje
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
46279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Golf 3 viti 1993 1.9 Diesel te interesuarit mund te kontaktojne ne ket numer 044933942
Informata rreth publikuesit
burim
Prishtinë
04444933942
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »