SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 FSI
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '14
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
133,500
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
46314
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3
2.0 FSI
Benzin
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
044112933
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »