SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 4 1.6 benzin - 3500 €
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
248,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
46331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Numrat kontaktues: VALA 044 164 343
IPKO 049 464 343
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
044 164 343
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »