SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES VETUREN MERCEDES
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '14
Lloji :
Mercedes
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Rregullues Klime
ID e produktit :
46345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Mercedes seri specilae AMG
Motorri , 5.0 8 cilindra benzins, automatic ngjyr ari , viti prodhimit 1984 , 116000km tkalume ,

TEMPOMAT , KARRIKAT ME NXEMJE , KLIM AUTOMATIKE . N GJENDJE SHUM TMIR

i DONGAUR PO ,
i PA REGJISTRUM I QLAJMRUAR

QMIMI : 13.000 i diskutushem


GJITHASHTU EDHE NJE LIFT PER NDRRIMIN E GOMAVE QMIMI I LIFTIT 1300 E


NR KONTAKTUS : ----- 00410793132143, 049 330 260
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Prishtinë
+38649148842
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »