SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 1.6 Benzin
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
196,515
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
46348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Automjeti ne gjendje shume te mire, me servise te rregullta.
Ka regjistrim deri ne Janar 2015.
Eshte shume i ruajtur.
Ka ardhur nga Italia ne vitin 2008 dhe ka pasur vetem nje pronar.
Ka edhe 4 goma te dimrit qe i bashkengjiten vetures.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Prishtinë
044167604
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »