SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetura ne shitje
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Kategoria :
Limuzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2006
Ekstra :
CD Player, Radio, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
46351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Po me duhet me i shit ket vetur shpejt:

1. VW Jetta, 5500 Euro
Informata rreth publikuesit
labi_tahirii
Fush kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »