SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vETURA NE SHITJE
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '14
Lloji :
Ford Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1994
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
46353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vETURA NE shitje:Ford pikup
Informata rreth publikuesit
labi_tahirii
Fush kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »