SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura: Hyndai Terracan, 4800 Euro
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '14
Lloji :
Hyundai Jetta
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
46355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hyndai Terracan, 4800 Euro
Urgjent
Informata rreth publikuesit
labi_tahirii
fush kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »