SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi Pick Up L200
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '14
Lloji :
Mitsubishi C 270
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
46356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mitsubishi Pick Up L200 i perdorur
Informata rreth publikuesit
labi_tahirii
fush kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »