SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai Santa Fe 2.2 dizel -06 4x4 CRDI INTERKOLLER -06
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '14
Lloji :
Hyundai Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
46388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Xhipi ka kto karakteristika. Dizel 2.2 CRDI interkoller 16V 4x4 Modeli 2006-2011 i njajt manuel ABES ESP ka klim elektonike para dhe mbrapa karrikat me lkur orgjinale nxemje te karrikav edhe levizja e tyre ne menyr elektronjke dhe fryrje te karrikave kamanda ne timon dhe levizes xhamat elektronik radio cd dhe kaseta origjinal nga fabrika ajrbarg ne te gjitha anet
Ka frigoriferin per ftofje Per kilometra ju garantoi cenzor ne pasqyren per pengim te dritav te gjata natun cenzor tefshirsve per shi ndezja e dritave ne menyr automatike drita te mjegulles para dhe mbrapa pasqyre me rregullim elektronk alarm dhe mbyllje automatike 2 qelsa orgjinal
Bllokad ne te kater rrot sipas nevoje xhamat kolor prej fabrikes gumat dimer ver 4 qe vetum nja ka kushtue 227euro une jam pronari i dyt sen nuk ka nevoj me investue eshte krejt ne rregull xhipi esht prej mat mirve si mrena si jasht si ri.
Hargjimet i ka shum te vogla lokal 9 litra ne rrug te gja 7 litra esht e sigurt e ka sistemin e djegjes qe e kthen dyher naftin shifni fotot ju garantoj per gjip qmimi esht shum real nuk esht hipotek
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »