SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 280 se 126
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '14
Lloji :
Mercedes Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1982
Ekstra :
Hidraulik
ID e produktit :
46435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz 280 SE 126 viti i prodhimit 82 diesel automatik i bardh 4 dyer eshte ne gjendje shum te rregullt ne motor ndezet leht me qels nuk ka nevoje te investohet ne motorr asnje cent regjistrimi i skaduar i qlajmruar denime ska tabelat i ka pas Ks te vjetra gjithashtu posedoj kontraten qe e kam ble veturen vetura ne librez eshte benzin motorrin diesel 049 394 043 044 447 499 .bejm ndrrim me ndonje veture me te vogel diesel 4 dyer shtoj edhe pare vetura duhet te jete prej vitit 99 e me e re f_toni_6@hotmail.com posta elektonike
Informata rreth publikuesit
f_toni_6
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »