SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5 tdi 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
46454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ngjyra : hiri metalike , 5 dyer , 5 ulese , nderruesin : manual 6 shpejtsi , opsione : klimatronik dy zonale , ulset sport , tempomat , abs , esp , arbag , dritare elektrike , mbyllje elektrike , radio CD ,etj
nr.044-493-485.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Pejë
049-443-590
peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »