SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES AUDI A6 3.0 TDI 2005 automatik
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '14
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,500
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
46593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 - 3.0 TDI AUTOMATIK
Posedon
Quattro 4x4
Klima tronik dy zonale
Karrika lekures
Karrika me nxemje
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Senzor shiju
Esp
Dritat e para i pastron
Mbyllje qendrore
Drita xenon big xenon
Drita te mjegulles
Auto matik tip tronik
Navigacion te madh
Radio me 6 cd
Fellne 18 coll
Kuken per terhjekje
I posa servisuar dhe Regjistruar

Regjistrim RKS deri ne gusht/2015

Per me shum na kontaktoni ne tel
045698699
Informata rreth publikuesit
Faton
Kosovo
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »