SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen/VW Golf - 2003
Çmimi :
€5,981.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,458
Motori (kubik) :
1893.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
46788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Volkswagen/VW #Golf - 2003 Vetura ka performansa të shkëlqyeshme. Është dizel, klimatronik, hapje/mbyllje e xhamave elektronik. Është ekonomik ne shpenzime dhe ne servisime i rregullte. Është mjaft i ruajtur si nga jashte ashtu edhe brenda si dhe ne motor. Ka regjistrim të vlefshëm deri në muajin e korrik të 2016.
Tel.: 044 16 96 96
Informata rreth publikuesit
Arben
Besianë
044169696
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »