SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2.0 Disel s line paket
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '14
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Kilometrazha :
136,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
47416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent Audia A6 2.0 disel s line paket .
Informata rreth publikuesit
Vigan
Prishtinë
+37744922422
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »