SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes audi A6 3.0 tdi v6 me full opcione
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
48188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi A6 3.0 tdi v6 me full opcione
I ardhun prej Gjermanis me vetem 165.000 km te garantuara me liber servisi i blere nga privat.
Viti 2004 model 2005
Posedon
Quattro 4x4
Klima tronik dy zonale
Karrika lekures
Karrika me nxemje
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Senzor shiju
Esp
Dritat e para i pastron ne menyr automatike
Mbyllje qendrore
Drita xenon big xenon
Drita te mjegulles
Auto matik tip tronik
Navigacion te madh
Radio me 6 cd
Fellne 18 coll me goma 245/45/r18 si dhe te dimrit r16.
Kuken per terhjekje automatike
SERVISET
I posa servisuar dhe Regjistruar
Regjistrim RKS deri ne gusht/2015
Ndrim i mundshem
Audi a3 5 dyer viti 2008
Audi A4 viti mbi 2008
Golf 6 mbi viti 2008
Ndrrimi behet vetem nese jane 2.0 tdi dhe automatik
Nese vetura eshte full mund edhe te shtojme pare.

Shites privat!

info:+37745698699 viber ose wats app.
Email:z.faton@hotmail.com

Qmimi sipas marrveshjes.
Informata rreth publikuesit
faton
Prishtinë
+37745698699
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »