SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Daewoo Matiz 800cc 2003
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '14
Lloji :
Daewoo Matiz
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
156,000
Motori (kubik) :
800.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
48275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Daewoo Matiz 800cc, 10 muaj regjistrim, ne gjendje perfekte.

* Viti i prodhimit 2003
* Pes dyer
* Timon hidraulik
* Klime
* Airbag
* ABS
* Mbyllje qendrore
* Dritare Elektrike
* Shanzher me 6 CD

Cmimi i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Leonardo
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »