SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasat 2
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '14
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
404,999
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1989
Ekstra :
Alarm, CD Player
ID e produktit :
48318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pasat 2 tdi 1.9 viti i prodhimit 89 full extra regjestrim ka 31.12.2014 ka goma te dimrit edhe te vers fellne numri i telefonit 044940239 se emaili nuk me bon thirrin ne numer te telefonit
Informata rreth publikuesit
raif
Pejë
044940239
istog [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »