SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gillera 50 ccm
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
ID e produktit :
48501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti 2008
Km 4,474
Informata rreth publikuesit
Auto Kaçandolli YAMAHA
Prishtinë
038601600
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »