SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mazda 323
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '14
Lloji :
Mazda E 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
30,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
48568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mazda 323 ne gjendje te rregullt, Qmimi i volitshem - nuk bejme nderrim. Veturen mund ta shikoni qdo dite ne Ferizaj. Qmimi pak i diskutueshem. Regjistrim deri ne mes te muajit Prill 2015
Informata rreth publikuesit
Ismajl
Ferizaj
+38649808788
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »