SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2005
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
48594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Passat TDI, 2.0. * Viti i prodhimit 2005 * 5 dyer * Navigacion per krejt shtetet duke perfshire edhe Kosoven * KLIMA * Airbag * ABS * ESP * Mbyllje qendrore * Dritare Elektrike * Radio CD * Me Liber te Servisit eshte ne gjendje te rregullt * Regjistrim ka edhe 7 Muaj
Informata rreth publikuesit
Labi
Prishtinë
044417999
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »