SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes URGJENT Mercedes A 170 CDI ESP
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '14
Lloji :
Mercedes Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Spoiler
ID e produktit :
48636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes URGJENT veturen Mercedes A class 170 CDI ESP ngjyre te zeze, ne gjendje te shkelqyeshme. Viti i prodhimit eshte 2002. Ka regjistrim. Per me shume info kontaktoni ne numrin 044 156 772 Ju faleminderit
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtinë
+37744156772
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »