SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetura Opel Vectra 2.2
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '14
Lloji :
Opel VMAX
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
217,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
48659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Opel Vectra 2.2 dti viti i prodhimit 2003. I doganuar dhe me regjistrim 10 muaj. Ne gjendje te rregullt teknike.
Informata rreth publikuesit
Opel
Mitrovicë
049386376
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »