SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E 220 CDI 2005 Full oprema
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '14
ID e produktit :
48663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E220 CDI 2005 AUTOMATIC

- AVTOMATIK , TIPTRONIK, STEPTRONIK MENUVAC
- KLIMATRONIK DVOZONSKI
- 4 EL STAKLA
- ABS, SRS, ESP
- 10 AIRBAGS
- HROM ELEMENTI
- MAHAGON
- TEMPOMAT
- AVTOPILOT
-KOZEN ENTERIER
Etj ... Extras
Full Extra
Informata rreth publikuesit
faton.aziri
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »