SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 2004
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '14
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1998
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
48761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje shum te rregullt i posedon te gjitha gjerat.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drılon
Shtime
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »