SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai 2.0 diesel Automatike ! 2009
Çmimi :
€8,300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '14
Lloji :
Hyundai Caddy
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
48822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hyundai Tucson 4x4 . 2.o diesel automatike 130 . 000 Km .
Informata rreth publikuesit
stefan
Rahovec
0693030948
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »