SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL MERIVA 1.7 cdti -04 E RIGJISTRUAR
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '14
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
138,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
48883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OPEL MERIVA 1.7 CDTI
VETURA POSEDON; Klim Ac xhamat me rrym ESP, ABS.

VETURA KA LIBRA TE SERVISIT(Rypi i dhemzoreve eshte nderruar ne servisin e kaluar po ashtu korpa llamella jane te nderruara ) 2 QELSA
Vetura eshte pa asnje defekt
Goma te rreja.
Vetura ka regjistrim deri ne muajin Gusht 2015
Nr Kontaktues 044/124-703 044/651-416
Informata rreth publikuesit
ardi
Prishtinë
0037744651416
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »